GÜVENLİK KAMERA SİSTEMi

Güvenlik Kamera Sistemleri / Kampanyalar

Ev / Apartman / Site Kamera Sistemi

Evinizde olsanız da olmasanız da evinizde neler olduğunu mutlaka bilmek istersiniz, can güvenliği, mal güvenliği, olabilecek tehlike ve tehditlere karşı önem almak her zaman güvende hissettirir. Güvenlik kamara sistemlerinin amacı da tam olarak budur, anlık olarak evinizin ses ve görüntülerinin kayıt edilmesi sağlamaktadır.

Güvenlik kameralarının kurulumu, İlke Güvenlik Sistemleri’nin tecrübeli ve deneyimli ekibi tarafından hızlıca yapılmaktadır, kurulum sonrası hemen kullanıma başlanabilir.

Görüntüler mobil ortamlara (Cep telefonu, tablet vb.) uygulama indirerek ister canlı (anlık görüntü), ister geriye dönük kayıtları izlenebilir. İhtiyaç duyulursa flash bellek, harici disk, cd, dvd gibi kayıt ortamlarına aktarım yapılabilir, uygulama sayesinde görüntülerin ihtiyaç duyulan belirli yerleri alınarak da kayık ortamlarına aktarılabilir.

İşyeri / Ofis / Fabrika Kamera Sistemi

İş yeri, ofis, fabrika gibi işletmelerin güvenliğini sağlamak can ve mal güvenliğini korumak için en etkili sistemler başında güvenlik kamera sistemleri gelmektedir.

İşyeri güvenlik kamara sistemlerinin kurulum amacı sadece hırsızlık için değil, personelin siz yokken olumlu ve olumsuz davranışlarını kontrol takip etme imkanı da sağlamaktadır.

İş kazalarında, iş güvenlik önlemlerinizi almanıza rağmen oluşabilecek kazalarda delil olarak da kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra çalışanlarınızın performansını ve işe giriş çıkışlarını kontrol altında tutabilirsiniz.

Dadı Kamera Sistemi

Dadı kamera sistemi, evin içerisinde belirli yerle kamera konularak, görüntülerin bir cihaza kayıt edilmesiyle oluşan sistemdir, diğer kamera sistemlerinde de olduğu gibi evin içerisi canlı olarak izlenebilir veya kayıt edilen görüntüler kontrol edilebilir, ihtiyaç duyulursa görüntüler alınabilir.

Bebek Kamera Sistemi

Bebek kamera sistemleri ile evde olmadığınız zamanlarda cep telefonu ile evinizin güvenlik kamara sistemine bağlanarak bebeğinizi, çocuklarınız, bakıcınızı, yaşlılarınızı, bakıma muhtaç hastalarınızı canlı olarak izleme imkanı sunmaktadır.

Bebek kamera sistemi sayesinde siz ve bebeğiniz daha mutlu ve güvendedir, dilerseniz hem görüntülü hem de sesli olarak kontrol sağlayabilirsiniz.